Name School College Level
Ben Roderick Olentangy Liberty Ohio NCAA Division I
Jeremiah Francis Pickerington Central North Carolina NCAA Division I
Max Martz Upper Arlington Penn NCAA Division I
Josh Corbin Gahanna Winthrop NCAA Division I
Morgan Safford Bishop Hartley Wofford NCAA Division I
Tre Williams Woodstock Academy Indiana State NCAA Division I
Derek Van Vlerah Dublin Coffman Incarnate Word NCAA Division I
Ben Wight Thomas Worthington William & Mary NCAA Division I
Sean Marks Olentangy Ohio Dominican NCAA Division II
Evan Conley Fairfield Union West Liberty NCAA Division II
Jacob Drees Hilliard Davidson Cedarville NCAA Division II
Bo Myers Logan Malone NCAA Division II
Owen Hazelbaker Johnstown West Liberty NCAA Division II
Keshawn Heard Newark West Georgia NCAA Division II
Luke Bartemes Dublin Coffman Lincoln Memorial NCAA Division II
Jeremiah Keene Westerville North Lincoln Memorial NCAA Division II
Tre Watkins South West Virginia State NCAA Division II
Na'elle Simmons Beechcroft West Virginia State NCAA Division II
Philip Alston Westerville North Cal PA NCAA Division II
Ethan Heller Sheridan Concord NCAA Division II
Anthony Bowman Africentric Tiffin NCAA Division II
Drew Keep Hilliard Bradley Ashland NCAA Division II
Victor Mwamba Dublin Scioto Ohio Dominican NCAA Division II
Soul Hines Harvest Prep Ohio Dominican NCAA Division II
Kayin Derden DeSales Ohio Dominican NCAA Division II
Josh Russell Upper Arlington Gettysburg NCAA Division III
Chase Albanese Bishop Hartley Heidelberg NCAA Division III
Jordan Koebel Big Walnut Ohio Northern NCAA Division III
Mitchell Kershner Olentangy Liberty Rochester NCAA Division III
Bryson Lane Olentangy Orange Ohio Wesleyan NCAA Division III
Charlie Mamlin Thomas Worthington Haverford NCAA Division III
Nick Nakasian Olentangy Liberty Carnegie Mellon NCAA Division III
Brody Lawhun Big Walnut Muskingum NCAA Division III
Heath Jeffries Newark Catholic Ohio Northern NCAA Division III
Jacob Singleton Westerville South Heidelberg NCAA Division III
Sahmi Willoughby Reynoldsburg Marietta NCAA Division III
Tyler Block Hamilton Township Bethany NCAA Division III
Jalen Cromwell Pickerington Central Bluffton NCAA Division III
Ethan Stearns Watkins Memorial Bluffton NCAA Division III
Luke Ballinger Olentangy Orange Capital NCAA Division III
Joe Thompson West Jefferson Capital NCAA Division III
Caleb Bell Logan Bluffton NCAA Division III
Coby Bell Logan Bluffton NCAA Division III
Kyler Block Thomas Worthington Capital NCAA Division III
Zach Sawyer Bishop Watterson Otterbein NCAA Division III
Dallas Patrick Wellington Otterbein NCAA Division III
Jimmy Patton Bishop Watterson Otterbein NCAA Division III
Nakhi Taylor Groveport Heidelberg NCAA Division III
Will Hunter Dublin Coffman Denison NCAA Division III
Isaiah Kelley Eastmoor Capital NCAA Division III
Avonti Duncan Harvest Prep Muskingum NCAA Division III
Quinten Johnston Briggs Capital NCAA Division III
Avonte Jones Pickerington Central Defiance NCAA Division III
Phil Hughes Marysville Goshen NAIA Division I
Patrick Preece Dublin Coffman Asbury NAIA Division II
Ryan Wolfe Teays Valley Mount Vernon Nazarene NAIA Division II
Xavier Prince Reynoldsburg Point Park NAIA Division II
Coleton Landis Pickerington Central Rio Grande NAIA Division II
Terin Kinsway Delaware Hayes Indiana Tech NAIA Division II
Bubs Morrison Grove City Ohio Christian NAIA Division II
Brandon Beavers Harvest Prep Lawrence Tech NAIA Division II
Bryce Beavers Harvest Prep Asbury NAIA Division II
EJ Thompson Madison Christian Wilberforce NAIA Division II
Ben Casey West Jefferson Ohio Christian NAIA Division II
Roshean Bagley Whitehall Edison State CC NJCAA Division II
Sekou Maiga West Edison State CC NJCAA Division II
David Brown Linden-McKinley Sinclair CC NJCAA Division II
Chris Veney West Edison State CC NJCAA Division II
Jordan McMillian Westerville South Lakeland CC NJCAA Division II
Manny Sunnyway Westerville South Lakeland CC NJCAA Division II
Andrew Tate Harvest Prep Edison State CC NJCAA Division II
Dapreis Owens Dublin Scioto Edison State CC NJCAA Division II
Mechie Coble Walnut Ridge Edison State CC NJCAA Division II
Nasir Tucker Bexley Clark State CC NJCAA Division II
Tronny Keaton Marion-Franklin Terra State CC NJCAA Division II
Jeurdyn Hunter Marion-Franklin Terra State CC NJCAA Division II
Jwan Lyles Delaware Hayes Terra State CC NJCAA Division II
Hunter Antritt Liberty Union Sinclair CC NJCAA Division II
Ben Hershberger Shekinah Christian Hocking College NJCAA Division III
Gicobi Massey Eastmoor Columbus State CC NJCAA Division III
Lyheem Hilliard Africentric Hocking College NJCAA Division III
James Delaney Beechcroft Columbus State CC NJCAA Division III
Alvin Byrd South Columbus State CC NJCAA Division III
Elijah Bishop Dohn Prep/Beechcroft Columbus State CC NJCAA Division III
Raymond Robertson Harvest Prep Hocking College NJCAA Division III
Mason Mollohan Mount Gilead Columbus State CC NJCAA Division III
Benjamin James Independence Columbus State CC NJCAA Division III
Evan Leland Northside Christian Columbia International NCCAA
Javohn Garcia Pickerington Central Brewster Academy Postgrad Prep
Jaidon Lipscomb Pickerington Central Dohn Prep Postgrad Prep
Ben Fort Reynoldsburg Woodstock Academy Postgrad Prep
Jay Rodgers Pickerington Central Winchendon Postgrad Prep
Sam Towns Pickerington Central Winchendon Postgrad Prep